Demon's Souls - mag Freke, Więzienie Nadziei: jak uratować

Docieramy do celi maga Freke'a i uwalniamy go.

Freke to mistrz mag, który uwięziony jest Więzieniu Nadziei. Jeśli go uwolnisz, przeniesie się do Spójni, gdzie będzie mógł cię nauczyć potężnych czarów. Warto więc to zrobić, tym bardziej jeśli zdecydowałeś się grać w Demon's Souls klasą maga.

Od Ucznia Frekego - adepta magii, który przebywa Spójni niemal od początku gry - dowiesz się, że jego mistrz został uwięziony w Więzieniu Nadziei.

Zatem, kiedy będziesz eksplorował Więzienie Nadziei, pierwszej lokacji Wieży Latrii, udaj się na poziom 3P i dotrzyj do klatki schodowej. Jak to zrobić, wyjaśniamy na stronie: Demon's Souls - Więzienie Nadziei (3-1): poziomy 2P i 3P; klucze do cel i drzwi, Była żona szlachcica.

181

Następnie zejdź piętro niżej, a po prawej stronie odnajdziesz korytarz, w którym odnajdziesz celę, w której uwięziony jest Freke (1). Porozmawiaj z nim - poprosi cię o pomoc.

182

Aby otworzyć jego celę musisz zdobyć Specjalny klucz (2). Odnajdziesz go na ścianie, w pomieszczeniu, które znajduje się niedaleko areny walki z bossem: Bożek Głupca. Na stronie: Demon's Souls - Więzienie Nadziei (3-1): poziomy 1P i parter, wyrzutnia strzał - w punkcie 11 i 13 - dokładnie opisaliśmy, jak dostać się do tego miejsca.

183

Kiedy zdobędziesz klucz, wróć do celi maga i otwórz celę. Porozmawiaj z nim. Podziękuję ci i wręczy Sztylet Geriego. Gdy wrócisz do Spójni, Freke (3) już tam będzie czekał na ciebie. Poszukaj go w bocznym pomieszczeniu, za filarem, niedaleko stoi jego Uczeń.

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - rycerz Ostrava z Boletarii: Mosiężny teleskop

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami