Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Sciropescire (Anglia)

Lokalizacja muchomora w regionie Sciropescire, rozwiązanie zagadki.

W tej części poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację zagadki z muchomorem, na którą trafić możesz podczas eksploracji angielskiego regionu Sciropescire.

Zagadkę z muchomorem rozpoczniesz blisko centrum regionu Sciropescire (1), na południe od Opactwa Wenlocan. Muchomory (2) rosną przy wielkim drzewie, które z łatwością zauważysz z dużej odległości. Zjedz je, by rozpocząć tę aktywność.

326

Twoim celem w tej zagadce jest interakcja z płomieniami. Tych jest tutaj kilka, ty zaś musisz aktywować te ognie, które znajdują się pomiędzy kamiennymi kręgami (3). Wejdź z nimi w interakcję, by zmieniły kolor na niebieski.

327

Do aktywacji są tutaj łącznie 3 płomienie. Gdy wszystkie będą palić się na niebiesko, przejdź przez bramę (4), którą znajdziesz na zachód. W tym momencie zagadka z muchomorem dobiegnie końca.

328

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami