Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Sciropescire (Anglia)

Miejsce ukrycia skarbu w Sciropescire, znalezienie mapy skarbów.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację mapy skarbów w regionie Sciropescire. Podpowiadamy także jak dotrzeć do wskazanego na mapie skarbu i go wydobyć.

Mapę skarbów znajdziesz w centrum Sciropescire (1), na południowy zachód od Opactwa Wenlocan. Wejdź do wnętrza znajdującej się tam wieży i ustaw kamerę do góry. Wyceluj i strzel w mocowanie (2) ładunku, by ten spadł na ziemię, niszcząc barierę.

329

Wskocz do nowo otwartego przejścia i udaj się na jego drugi koniec, gdzie znajdziesz mapę skarbów (3). Zbierz ją, otwórz ekwipunek i przeczytaj.

330

Teraz udaj się do zachodniej części regionu (4), na północ od Zamku Caustow. Interesuje cię znajdujący się tam niewielki zbiornik wodny. Wskocz do wody (5) i zanurkuj - na dnie czekał będzie na ciebie skarb. Zebranie go odblokuje projekt tatuażu, Vidarr (głowa).

331

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami