Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Sciropescire (Anglia)

Lokalizacja i rozwiązanie zagadki z kopcem w regionie Sciropescire.

W tym rozdziale poradnika do Assassin's Creed Valhalla wskazujemy miejsce, w którym znajdziesz kopiec w regionie Sciropescire, a także przedstawiamy jedno z możliwych ustawień kamieni, które pozwoli ci rozwiązać tę zagadkę.

Kopiec znajdziesz w południowo-wschodniej części Sciropescire (1), na Wzgórzu Titterstone Clee. Miejsce (2) w którym rozpoczniesz tę zagadkę znajduje się na szczycie wspomnianego wzgórza. Wejdź w interakcję z kamieniami, by rozpocząć tę aktywność.

332

Jak w każdej tego typu zagadce, twoim celem jest ułożenie wieży z kamieni w taki sposób, by wystawała ponad niebieskie pole (3). Jedną z możliwych kombinacji, pozwalającą na ukończenie tej łamigłówki, znajdziesz na poniższym obrazku.

333

W przeciwieństwie do innych kopców, które dotychczas miałeś okazje ukończyć, ten wymaga ustawienia dwóch kamieni w pozycji pionowej. Gdy ułożysz już stosowną konstrukcję, przytrzymaj wskazany na ekranie przycisk by zakończyć tę aktywność i otrzymać punkt umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami