[PLOTKA] Trwają prace nad restartem serii Prince of Persia

Gra ma zadebiutować najwcześniej w 2023 roku.

  • Według nieoficjalnych informacji, powstaje nowa część Prince of Persia
  • Projekt znajduje się na wczesnym etapie produkcyjnym
  • Gra miałaby zadebiutować w 2023 lub 2024 roku

Ubisoft pracuje nad nową grą z serii Prince of Persia, która będzie próbą kolejnego zresetowania cyklu - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Informacje przekazał youtuber Lazy Assassin w najnowszym materiale, w około 6. minucie filmu. Wieści mają nieoficjalny charakter, ale należy zaznaczyć, że Internauta na trzy miesiące przed oficjalną zapowiedzią ujawnił istnienie odświeżonej wersji Piasków Czasu.

„Ubisoft przygotowuje zupełnie nową grę z serii Prince of Persia. Obecnie trwają wczesne prace koncepcyjne, z całkowitym przeprojektowaniem mechanizmów rozgrywki. Można powiedzieć, że to reboot cyklu” - mówi użytkownik w nagraniu, cytowany przez użytkownika forum Reddit.

Lazy Assassin przekonuje, że produkcja zadebiutuje w 2023 lub 2024. Youtuber obiecuje również, że przedstawi więcej szczegółów na temat projektu, gdy tylko uzyska dostęp do informacji.

Ubisoft wielokrotnie zapewniał, że nie porzucił Prince of Persia, czego dowodem jest niedawna zapowiedź odświeżonego wydania Piasków Czasu. Nowa wersja gry zadebiutuje 21 stycznia 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami