Doom Eternal trafi do Xbox Game Pass na PC już 3 grudnia

Gra wzbogaciła się o nowy poziom ekspercki.

  • Doom Eternal pojawi się w Xbox Game Pass na PC w najbliższy czwartek
  • Do gry dodano poziom ekspercki o nazwie Supergniazdo juchy
  • 10 grudnia rozpocznie się zaś świąteczne wydarzenie

Firmy Microsoft i Bethesda poinformowały, że 3 grudnia strzelanka Doom Eternal trafi do abonamentu Xbox Game Pass na PC. Do tej pory produkcja dostępna była w konsolowej wersji subskrypcji.

Dzisiaj zaś gra na wszystkich platformach otrzymała aktualizację, która wprowadziła dodatkową zawartość. W tytule pojawił się nowy poziom ekspercki (tak zwany Master Level) - Supergniazdo juchy. Twórcy obiecują „niespotykane dotąd w kampanii podstawowej” wyzwanie.

Każdorazowe ukończenie planszy nagradzane jest przedmiotem kosmetycznym, w tym ikonami gracza, tabliczkami i innymi drobiazgami. Do zdobycia jest też złota skórka dla strzelby bojowej.

Etap można rozegrać w tak zwanym trybie klasycznym: podobnie jak w pierwszym Doomie z 1993 roku, gracz rozpoczyna zmagania jedynie ze strzelbą bojową, a resztę broni i modyfikacji musi znaleźć w toku zabawy. Wprowadzono jeszcze dwa poziomy trudności - dodatkowego życia i ultrakoszmaru.

Poinformowano jednocześnie, że 10 grudnia w tytule rozpocznie się świąteczne wydarzenie „Pakuj i rozrywaj prezenty”. W ramach akcji, która potrwa do 14 stycznia 2021 roku, użytkownicy zdobędą „cukierkowe drobiazgi”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami