Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Lunden (Anglia)

Znalezienie mapy skarbów w Lunden, odkopanie skarbu.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla prezentujemy miejsce, w którym znajdziesz mapę skarbów Lunden, jednego z angielskich regionów. Ponadto, w tekście opisujemy jak odnaleźć wskazany na mapie skarb i go wykopać.

Uwaga - mapę znajdziesz w regionie Oxenefordscire (Anglia), jednak gra traktuje ją jako skarb z regionu Lunden. Trudno powiedzieć, czy jest to błąd czy zamierzony cel i czy w przyszłości zostanie to zmienione.

By odnaleźć mapę, udaj się do południowo-wschodniej części Oxenefordscire (1), tuż przy granicy z Lunden. Natrafisz tam na studnię (2). Zniszcz deski na jej wierzchu i wskocz do środka, gdzie znajdziesz mapę do podniesienia. Wejdź do ekwipunku i ją przeczytaj.

315

By odnaleźć zakopany skarb, skieruj się na północ (3) od miejsca, w którym była mapa. Na miejscu znajdziesz ruiny (4) zabudowań.

316

Wejdź pomiędzy konstrukcje i zbierz skarb (5) zakopany pod murem, pomiędzy zaroślami, by otrzymać element dekoracyjny do twojego okrętu.

317

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami