Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Lunden(Anglia)

Gdzie znaleźć kartki niesione wiatrem w Lunden, jak zdobyć.

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację wszystkich kartek niesionych wiatrem, które czekają na ciebie w Lunden, jednym z angielskich regionów gry. W obrębie tego niewielkiego miasta znajdziesz aż 3 tego typu skarby.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza kartka znajduje się w samym centrum Lunden (1), w obrębie Amfiteatru Londinum. By rozpocząć pościg, musisz wdrapać się na resztki konstrukcji amfiteatru, najlepiej po jednej z kolumn (2).

299

Kartkę niesioną wiatrem (3) znajdziesz na samym krańcu wspomnianej konstrukcji. Czeka cię tutaj sporo skakania po pomnikach i fragmentach kolumn. Nie spiesz się, gdyż masz sporo czasu na dotarcie do kartki, a pojedynczy upadek może przekreślić pościg. Za zdobycie tej kartki otrzymasz projekt tatuażu -Znamię Huldera (ramiona).

300

Kartka niesiona wiatrem #2

Kolejna kartka ukryta jest w południowo-zachodniej (4) części Lunden, przy Opactwie Lundenvic. Najłatwiej dotrzeć do niej przenosząc się na pobliski punkt kontrolny - kartka (5) będzie dokładnie pod tobą. Wystarczy zeskoczyć na dół i rozpocząć pościg. Za złapanie jej otrzymasz projekt tatuażu - Hjarta (ramiona).

301

Kartka niesiona wiatrem #3

Ostatnia w tym regionie kartka czeka na ciebie w północno-wschodnim (6) rogu miasta. Przez mgłę obecną na tym terenie jest ona bardzo słabo widoczna. Pościg rozpoczniesz wdrapując się na ruiny muru - kartka (7) lewitować będzie nad gałęzią wyrastającą z konstrukcji.

302

Podczas pościgu za nią bądź ostrożny, gdyż odbywa się on wysoko nad ziemią. Upadek nie tylko zakończy aktywność niepowodzeniem, ale też dość mocno nadszarpnie pasek zdrowia twojej postaci. Gdy złapiesz kartkę otrzymasz projekt tatuażu - Znak Auki (głowa).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami