Grupa masowo wykupująca PS5 wzięła się też za Xbox Series X

Nie ma litości.

  • CrepChiefnotify wykupuje nie tylko PS5, ale też Xbox Series X
  • Firmie udało się „zabezpieczyć” ponad 1000 konsol Microsoftu

Świat usłyszał o CrepChiefnotify, kiedy brytyjska grupa wykupiła 3,5 tys. sztuk PS5, by sprzedać je z zyskiem - a także później, gdy właściciele stwierdzili, że „niczego nie żałują”. Teraz firma ujawniła, że zdobyła też dużą liczbę egzemplarzy Xbox Series X.

„Właśnie poinformowaliśmy naszych członków o dostawie Xbox Series X do znanego sklepu online” - napisano w niedzielę na facebookowej stronie organizacji. „Udało im się dziś zabezpieczyć ponad 1000 sztuk, a zostało jeszcze wiele godzin do końca. Kto pierwszy, ten lepszy” (dzięki, Video Games Chronicle).

Wiele osób - szczególnie próbujących zdobyć konsole nowej generacji - mocno krytykuje działania CrepChiefnotify. Tymczasem grupa najwyraźniej już przygotowuje się na kolejną ofensywę. Pod tweetem Sony, w którym koncern zapewnia, że przed końcem roku do sklepów trafi więcej PS5, handlarze napisali „Świetne wieści :)”.

CrepChiefnotify zrzesza tysiące członków, którzy w zamian za miesięczny abonament uzyskują dostęp do narzędzi pozwalających na natychmiastowe zamawianie trudno dostępnych produktów.

Choć firma nie przyznaje się do stosowania botów, z raportu Business Insider wynika, że grupa korzysta z oprogramowania, które wykupuje konsole w momencie ukazania się sprzętu w sklepach online.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami