Assassin's Creed Valhalla to "powrót do doskonałości" - uważa reżyser John Carpenter

Twórca Halloween jest zachwycony.

  • John Carpenter jest zachwycony AC Valhalla
  • Uważa, że gra jest „pięknie zaprojektowana”

Znany reżyser filmowy John Carpenter pochwalił na Twitterze grę Assassin's Creed Valhalla. Twórca kultowych dzieł - takich jak „Coś” czy „Ucieczka z Nowego Jorku” - uważa, że nowa część jest „powrotem do doskonałości” dla serii.

Carpenter już wielokrotnie opowiadał o swojej pasji do gier. Wśród jego ulubionych tytułów znajdują się między innym Dead Space, The Last of Us czy pierwsze części cyklu BioShock - po ukończeniu Infinite nie ukrywał rozczarowania.

Nowa gra Ubisoftu mimo pewnych problemów technicznych i lekkiej powtarzalności, spotkał się z uznaniem graczy i recenzentów. Według niektórych to najlepsza odsłona popularnej serii od lat. Więcej szczegółów w naszej recenzji.

Jeśli sami zaczęliście już przygodę Eivor, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziecie choćby wskazówki dotyczące najciekawszych skarbów do odkrycia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami