Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Wschodnia Anglia

Skrzynie z surowcami we Wschodniej Anglii, lokalizacja ładunków.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla prezentujemy lokalizację wszystkich ładunków z surowcami, które znajdziesz w regionie Wschodnia Anglia. W tej części mapy znajdziesz łącznie trzy paczki z surowcami.

Uwaga - ładunki z surowcami zdobędziesz wyłącznie podczas szturmu na klasztor bądź już po jego ukończeniu. Szturm z kolei aktywujesz podpływając do miejsca na pokładzie swojej łodzi.

Ładunek #1

Pierwszy ładunek znajdziesz w Beodoricsworth (1), w południowej części regionu Wschodnia Anglia. Poszukiwana przez ciebie paczka znajduje się w klasztorze, do którego dostać możesz się przez okno (2), od północnej strony.

286

Ładunek (3) będzie tuż przed twoimi oczami jak tylko wskoczysz przez wspomniane okno.

287

Ładunek #2

Drugi ładunek w tym regionie również znajdziesz w Beodoricsworth. Od sarkofagu, w którym był ładunek #1 udaj się na południe, wyjdź przez drzwi i wbiegnij po schodach (4) na górę. Z tego miejsca zauważysz wejście do budynku (5), w którym jest kolejny skarb.

288

Wtargnij do środka i załatw Chorążego (6), by z jego ciała pozyskać klucz. Teraz udaj się na zachód, z pomocą zebranego klucza otwórz drzwi (7) i zbierz ładunek z kolejnego sarkofagu.

289

Ładunek #3

Trzeci i zarazem ostatni ładunek znajduje się w tym samym budynku, co ładunek #2. Odwróć się od sarkofagu, który przed momentem oczyściłeś, wyjdź przez drzwi otwarte wcześniej przy pomocy klucza i odbij w prawo. Na wprost od ciebie będzie sarkofag (8) zawierający ostatni ładunek.

290

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami