Assassin's Creed Valhalla - Krwawa droga do pokoju: palenie chat, szukanie Ceolberta

Ivarr, atak i obrona.

Po misji Plądrowanie Wenlocan pora spotkać się z Ivarrem i Ceolbertem. Znajdziesz ich dosyć daleko od lokacji poprzedniego zadania - przy zachodniej granicy regionu.

Udaj się konno do wioski Wesberie (1). Twoi towarzysze czekają na skraju lasu na północy, zaraz za wioską. Podejdź do nich i porozmawiaj z nimi.

krwawadroga1

Podczas rozmowy możesz zdecydować się na ciche podejście lub bezpośredni atak. Radzimy wybrać tę drugą opcję. Jest po prostu szybsza i prostsza.

Po rozmowie ruszaj do ataku. Twój główny cel to palenie chat ze słomianymi dachami (2). Jak zawsze w takich sytuacjach, rzucaj pochodniami.

krwawadroga2

Po spaleniu odpowiedniej liczby chat, do wioski przybędzie Ynar - wysłannik Rhodrika. Musisz pokonać jego oraz jego żołnierzy. Sam Ynar (3) jest dosyć agresywny, wykorzystaj łuk i jego czułe punkty.

krwawadroga3

Po walce idź do Ivarra i Ceolberta. Porozmawiaj z nimi, a potem idź za Ceolbertem nad staw. Pomóż mu łowić węgorze. Kiedy złowisz trzy, zacznie się kolejna scenka. Staraj się uspokoić Ivarra podczas dialogu.

Potem, w kolejnej scence, porozmawiasz z królową. Rhodrika nie będzie na miejscu, podobnie jak Ivarra. Po negocjacjach ruszaj do obozu w wiosce, by znaleźć Ceolberta. Porozmawiaj z wikingami - w tym z tym większym przy białym namiocie (4).

krwawadroga4

Podnieś pijanego wojownika po rozmowie i zanieś go do strumyka obok. Połóż go w wodzie, by się obudził i porozmawiaj z nim. Powie, że Ceolbert poszedł do jaskini w lesie obok. Użyj kruka, by dostrzec wejście (5). Wejdź do środka i podążaj kolejnymi grotami dalej, po drodze pokonasz parę wilków.

krwawadroga5

Dotrzesz w końcu do rannego Ceolberta. Podnieś go i wyjdź z jaskini. Wychodząc musisz jednak w paru miejscach przejść po zabielanych, długich skałach (6), bo Eivor nie może się wspinać, gdy niesie towarzysza.

krwawadroga6

Z Ceolbertem idź do obozu. Gdy dotrzesz na miejsce, zacznie się scenka, po której od razu rozpocznie się ostatnia misja głównego wątku tego regionu.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Zabójca Królów: szturm na zamek Caustów, Ivarr

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Plądrowanie Wenlocan: towary Brytów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami