Demon's Souls - strzały, bełty: jak zdobyć

Gdzie znaleźć i gdzie kupić strzały do łuku i bełty do kuszy.

Choć łuki i strzały nie są podstawowymi rodzajami broni w Demon's Souls, są sytuacje, w których bardzo się przydają. Na tej stronie dowiesz się, w jaki sposób zadbać o zapas amunicji do broni strzeleckich, natomiast kliknij w poniższe linki, jak chcesz się dowiedzieć:

Strzały i bełty rzadko wypadają z wrogów, a jeśli już - to w małych ilościach. Najczęściej można je zebrać z ciał poległych kuszników czy łuczników, ale nie jest to regułą. Generalnie nie łudź się, że amunicję do broni strzeleckich w dużych ilościach znajdziesz w świecie gry.

Najlepszym sposobem na zdobycie bełtów i strzał jest zakup amunicji u handlarzy. Prawie każdy sprzedawca ma swojej ofercie pociski do łuków i kuszy. Niektórzy z nich jednak oferują różne rodzaje amunicji (różnią się przede wszystkim obrażeniami, które mogą zadawać). Co jednak najważniejsze, kupcy mają nielimitowaną liczbę tychże przedmiotów, więc jedyne, co się ogranicza w zakupach, są dusze, czyli waluta gry.

147

W Spójni - czyli lokacji, do której często wracasz i gdzie możesz naprawić sprzęt czy ulepszyć broń, a także podnieść poziom duszy - kupisz strzały i bełty. Kowal Baldwin sprzedaję bowiem amunicję do łuków i kusz.

Następnie: Demon's Souls - magia, czary: jak używać

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - kusza: jak korzystać, strzelać, gdzie znaleźć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami