Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Czarny Shuck (Wschodnia Anglia)

Polowanie na piekielnego psa, walka z Czarnym Shuckiem.

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla prezentujemy lokalizację jednego z legendarnych zwierząt, Czarnego Shucka, którego spotkasz we Wschodniej Angli. W rozdziale znajdziesz także porady dotyczące walki z piekielnym psem.

Twój cel znajduje się w najbardziej wysuniętym na południowy wschód (1) punkcie regionu Wschodnia Anglia. Na Czarnego Shucka (2) trafisz wewnątrz ruin zabudowań, które wyznaczą także arenę walki. Gdy tylko wejdziesz na ten teren, rozpocznie się starcie.

265

Mimo swojego złowrogiego wyglądu, przeciwnik ten jest jednym z prostszych do pokonania jeśli chodzi o legendarne zwierzęta. Nie zadaje wygórowanych obrażeń, nie dysponuje nadludzką szybkością, a jego ataki są łatwe do uniknięcia. Jednakże, podczas starcia z nim pamiętaj o kilku rzeczach:

266
  • Skup się na kontratakach. Przed atakiem, Czarny Shuck bardzo często odskakuje do tyłu, by wykonać mini-szarżę. Tego typu manewr sprawia, że jest on podatny na kontratak - nawet przy użyciu wolniejszej broni, jak młoty. Skup się na zadawaniu obrażeń właśnie w ten sposób - poczekaj aż bestia zaatakuje, odskocz na bok i wykonaj 2-3 ciosy.
  • Nękaj wroga przy użyciu łuku. Bestia co jakiś czas odbiegnie na duży dystans (3), by po chwili wykonać szarżę. Ataku tego bardzo łatwo uniknąć, a podczas samej szarży możesz na spokojnie oddać 2-3 strzały i uszczuplić pasek zdrowia przeciwnika.
  • Wykorzystaj blok. Jedynie wspomniana szarża z dużego dystansu jest niemożliwa do zablokowania i należy uniknąć tego ataku - pozostałe ciosy wroga możesz bezproblemowo blokować i parować. Wykorzystaj to, by regularnie wybijać wroga z równowagi.

Za pokonanie Czarnego Shucka otrzymasz trochę skóry, trofeum Łeb Czarnego Psa jak i 2 punkty umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami