Wolcen - pierwszy duży dodatek zresetuje ekonomię

Oraz wprowadzi nową zawartość.

  • Zapowiedziano darmowy dodatek do Wolcen
  • Rozszerzenie zmodyfikuje system ekonomii
  • Nie zabraknie nowej zawartości

Twórcy Wolcen zapowiedzieli Chronicle I: Bloodtrail - pierwszy duży dodatek do gry od momentu premiery finalnej wersji tytułu. Terminu debiutu na razie nie ujawniono.

Darmowe rozszerzenie wprowadzi nową zawartość i udoskonalenia w rozgrywce, choć dokładnych szczegółów nie przedstawiono. Deweloperzy oznajmili jednak, że zamierzają zresetować ekonomię produkcji, co wpłynie na dotychczasowe postacie graczy.

Okazuje się, że bohaterowie wykreowani przed wydaniem dodatku nie będą mogli handlować i wchodzić w interakcje z podopiecznymi graczy stworzonymi po premierze aktualizacji. Co prawda, nie zostaną usunięci, ale przeniesieni do osobnego trybu rozgrywki o nazwie Legacy.

Autorzy sugerują więc, że w celu skorzystania z nowości, które pojawią się w produkcji, użytkownicy staną przed koniecznością zaprojektowania kolejnego śmiałka.

Wolcen: Lords of Mayhem to gra w stylu Diablo. Tuż po premierze zmagała się jednak z licznymi błędami i niedoróbkami, które jednak starano się regularnie naprawiać - jak podkreślają deweloperzy, opublikowali dotąd 17 różnych aktualizacji.

Z komentarzy pod opublikowanym na Steamie wpisie o dodatku wynika, że fani są zadowoleni z zapowiedzi rozszerzenia, ponieważ obawiali się, że twórcy nie zamierzają rozbudowywać projektu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami