Gracze kontra manekiny - błąd w Assassin's Creed Valhalla

Usterka z dziennymi kontraktami.

  • Assassin's Creed Valhalla wysyła graczy z misją eliminowania manekinów
  • Jest też błąd, który ożywia kukły

Assassin's Creed Valhalla oferuje powtarzające się dzienne kontrakty, które nagradzane są walutą do wykorzystania w grze. Czasami tego typu zlecenia wysyłają jednak graczy - najprawdopodobniej w wyniku błędu - z zadaniem wyeliminowania manekina treningowego.

Zjawisko opisała nasza koleżanka z brytyjskiego Eurogamera. W trakcie zabawy otrzymała kontrakt na zlikwidowanie księcia Burgundii. Po dotarciu do wyznaczonego miejsca, okazało się, że celem jest kukła. Wystarczy podejść i bez większych problemów pozbyć się „wroga”.

Na błąd natknęli się też inni, o czym donoszą między innymi na Twitterze. Jeden z graczy twierdzi, że w ramach dziennego zlecenia miał powstrzymać będącego pod wpływem alkoholu i awanturującego się osobnika, którym był jednak manekin.

To jednak nie jedyna usterka związana z marionetkami. Użytkownik forum Reddit o pseudonimie DontCrushMyJaw opublikował wideo, które pokazuje, jak w trakcie rozmowy z postacią niezależną stojąca obok kukła nagle ożywa i odchodzi.

this scared me more than any jumpscare ever could from r/AssassinsCreedValhala

Niedawno tytuł otrzymał nową aktualizację, która jednak nie wyeliminowała wymienionych błędów z manekinami. Gracze więc nadal mogą natrafić na misje związane z narzędziami treningowymi. Jeżeli zaś gracie w produkcję, zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika do Assassin's Creed Valhalla.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami