Cyberpunk 2077 pozwoli przenieść zapisy między konsolami - potwierdza CD Projekt

Z PS4 na PS5 i z Xbox One na Xbox Series X/S.

  • Cyberpunk 2077 pozwoli przenieść save'y między dwiema generacjami platform
  • Zapisy będzie można przetransferować w ramach jednej rodziny konsol

CD Projekt Red potwierdziło, że Cyberpunk 2077 pozwoli przenieść zapisy między konsolami obecnej a nowej generacji.

Deweloperzy wyjaśniają, że save'y przetransferujemy jednak tylko w ramach jednej rodziny platform. To oznacza, że dane wyeksportujemy z Xbox One na Xbox Series X/S oraz z PS4 na PS5.

Na konsolach Microsoftu proces zostanie przeprowadzony automatycznie, dzięki Smart Delivery - zapisy będą przechowywane na serwerach w tak zwanej „chmurze”, więc wystarczy podpiąć sprzęty do Internetu. Inna opcja to połączenie ze sobą obu urządzeń poprzez sieć lokalną.

W przypadku PS4 i PS5 przygotowano kilka możliwości. Abonenci PS Plus będą mogli wgrać save'y na serwery w „chmurze”, zaś pozostali użytkownicy przeniosą stosowne pliki za pomocą pamięci USB lub za pomocą sieci lokalnej (poprzez kabel LAN lub połączenie WiFi).

CD Projekt Red zapewnia, że po przesłaniu zapisów rozgrywki na drugą konsolę, pojawi się możliwość kontynuowania przygody w przerwanym wcześniej momencie. Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia, przy czym na platformach nowej generacji gra zadziała w ramach wstecznej kompatybilności.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami