Gracze Red Dead Online używają mostu jako katapulty

Organizują nawet zawody w skoku na odległość.

  • Jeden z mostów w Red Dead Online wystrzeliwuje postacie w powietrze
  • Podopieczni graczy wylatują poza mapę

Użytkownicy Red Dead Online natrafili na błąd, dzięki któremu jeden z mostów działa niczym katapulta, wystrzeliwująca postać gracza w powietrze.

Kilka dni temu na usterkę zwrócił uwagę internauta jaitom z forum Reddit, a później także inne osoby. Wyrzucony przez „wyrzutnię” bohater potrafi przelecieć dużą odległość - niektórzy trafiają do niedostępnego standardowo Meksyku a inni na pustkowie za mapą.

Katapulta to południowy most położony na zachód od rancza McFarlane'a. Aby wystrzelić podopiecznego, w trzecią lub czwartą deskę pomostu należy wbić kilka noży albo tomahawków. Działanie błędu udokumentowała nasza koleżanka z brytyjskiego Eurogamera.

Usterka cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Niektórzy organizują nawet zawody w skokach na odległość. Inni zaś eksperymentują, próbując wyrzucić w powietrze kilkuosobową grupę postaci.

The bridge glitch is the most fun I've had in a while. I broke my and my friends record. from r/RedDeadOnline

Z relacji użytkowników wynika, że Rockstar Games wczoraj usunęło błąd z katapultą, ale nasza koleżanka z brytyjskiego Eurogamera twierdzi, że dzisiaj glitch jeszcze działał na PC. Niewykluczone jednak, że wkrótce zostanie faktycznie wyeliminowany.

1
Położenie mostu-katapulty

Wkrótce Red Dead Online ukaże się w formie samodzielnej produkcji. Do połowy lutego gra będzie kosztowała 22 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami