Assassin's Creed Valhalla - nowe fryzury i edycja ciała w modzie na PC

Wikiński wiedźmin? Czemu nie.

  • Mod do AC Valhalla uzupełnia grę o nowe możliwości personalizacji
  • Gracze mogą korzystać z fryzur NPC, zmieniać ich kolor, a także edytować proporcje ciała Eivor

W Assassin's Creed Valhalla istnieje możliwość zmiany fryzury głównej postaci, ale gra oferuje dość skromny wachlarz opcji do wyboru. Temu problemowi można zaradzić, instalując na PC mod Eivor Customizer.

Dzięki stworzonemu przez hypermorphic narzędziu uzyskujemy dostęp do wielu typów włosów zarezerwowanych dotychczas tylko dla postaci niezależnych. Jest nawet kilka fryzur z Assassin's Creed Odyssey.

1
2
3

Gracz może też zmieniać wariacje oraz kolory stylizacji. Wikiński wiedźmin? Eivor Customizer daje szerokie pole do popisu.

4
5
6

Mod daje też możliwość edycji proporcji ciała Eivor - możliwa jest zmiana muskulatury czy chociażby wydłużenie szyi.

7
Eivor dostosowany do preferencji

Aby zainstalować Eicor Customizer, należy najpierw pobrać Forger patch manager, który automatycznie stworzy własny folder w ścieżce instalacyjnej gry. Następnie trzeba przenieść pliki .forger2 do folderu ForgerPatches. Pozostaje już tylko uruchomić mod i zaznaczyć pożądane opcje.

8

Niestety za każdym razem, kiedy chcemy wypróbować nową fryzurę, należy zamknąć grę i włączyć ją ponownie. Warto więc przejrzeć zdjęcia poglądowe stylizacji na stronie moda.

Jeżeli rozpoczęliście już przygodę wraz z Eivor, zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika do Assassin's Creed Valhalla.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami