Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Wschodnia Anglia

Rozwiązanie zagadki z muchomorem we Wschodniej Anglii, lokalizacja i porady.

Ten rozdział poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla poświęcony został zagadce z muchomorem, którą znajdziesz w regionie Wschodnia Anglia. W tekście przedstawiamy gdzie rozpocząć tę aktywność i krok po kroku opisujemy jak ją ukończyć.

Muchomory we Wschodniej Anglii znajdziesz w północnej części regionu (1), na zachód od osady Elmenham. Grzyby do zjedzenia (2) ukryte są pomiędzy dwoma dużymi skałami. Skonsumuj je, by rozpocząć halucynację.

234

Musisz przejść tutaj przez trzy bramy. W pierwszej kolejności skieruj się przed siebie i wbiegnij w bramę przy której stoją posągi (3).

235

Zostaniesz przeniesiony nad ziemię, gdzie musisz ukończyć sekcję wspinaczkową. Wskakuj po kolejnych lewitujących w powietrzu platformach, aż dotrzesz do końca trasy. Do wyboru będą tutaj cztery bramy - wybierz pierwszą od prawej (4), przy której leżą tarcze.

236

Przebiegnij teraz przez krótką sekcję w lesie, by dotrzeć do trzech kolejnych bram. Przejdź przez środkową bramę (5), przed którą rosną kwiaty.

237

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami