Multiplayer w Watch Dogs Legion opóźniony, twórcy muszą naprawić bugi w grze

Zmiana priorytetów.

  • Twórcy Watch Dogs Legion są „zdeterminowani”, by naprawić błędy w grze
  • Aby skupić się na ulepszeniu produkcji, opóźniono debiut trybu sieciowego

W przyszłym tygodniu - 3 grudnia - Watch Dogs Legion miało otrzymać darmowy tryb wieloosobowy. Ubisoft poinformował jednak o opóźnieniu modułu sieciowego.

Wariant trafi do produkcji na początku 2021 roku, choć dokładnego terminu wydania na razie nie ujawniono. Powodem przesunięcia debiutu opcij jest chęć skupienia się na wyeliminowaniu usterek w podstawowej wersji gry i przeprowadzenia dłuższych testów multiplayera.

„Od dnia premiery Watch Dogs: Legion niektórzy z was nadal doświadczają problemów technicznych, które nie pozwalają wam w pełni cieszyć się grą. Zespół deweloperski jest zdeterminowany, aby naprawić te błędy, i nie przerwie pracy, dopóki nie zapewni wszystkim zgodnych z założeniami wrażeń z rozgrywki” - wyjaśniono na stronie internetowej Ubisoftu.

Jeszcze w tym tygodniu pojawi się aktualizacja 2.20. Lista zmian i nowości obejmuje między innymi opcję ręcznego zapisywania rozgrywki na PC oraz kolejne poprawki stabilności na konsolach PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Na grudzień zaplanowano zaś następne ulepszenia i opcje udoskonalające zabawę. Twórcy obiecują zaimplementowanie dodatkowych usprawnień stabilności i optymalizację grafiki na komputerach osobistych, by na mocniejszych kartach gra osiągała 60 FPS.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami