Dodatek do Cuphead opóźniony

The Delicious Last Course dopiero w następnym roku.

  • Rozszerzenie do Cuphead zadebiutuje w 2021 roku
  • Powodem opóźnienia premiery są problemy związane z pandemią
  • Dodatek zaoferuje kolejną postać

Niezależne studio MDHR poinformowało o opóźnieniu The Delicious Last Course - powstającego dodatku do Cuphead. Rozszerzenie ukaże się w 2021 roku, ale dokładnego terminu debiutu nie ujawniono.

„Nie możemy się pogodzić z faktem, że ostatni rozdział [przygody rozpoczętej w bazowej grze - red.] przynajmniej nie dorówna naszemu najlepszemu dziełu” - napisali na Twitterze szefowie zespołu, bracia Jared i Chad Moldenhauerowie.

„Postawiliśmy sobie za cel wykorzystania wniosków wyciągniętych w trakcie tworzenia Cuphead i przekucia ich w jakość animacji, projektu i muzyki The Delicious Last Course” - podkreślili przedstawiciele MDHR.

„Spełnienie wymienionych standardów jest bardzo trudne w czasie światowej pandemii, która dotknęła wielu naszych znajomych deweloperów. Zamiast z powodu COVID-a ograniczać naszą wizję, podjęliśmy trudną decyzję o opóźnieniu premiery The Delicious Course do momentu aż nie będziemy pewni, że zadowoli fanów” - dodano.

Rozszerzenie wprowadzające między innymi nową postać zapowiedziano w 2018 roku, ale projekt kilkukrotnie opóźniano. Na kolejne przesunięcie debitu twórcy wskazywali już latem, gdy stwierdzili, że dodatek ukaże się dopiero, gdy będzie gotowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Little Nightmares za darmo na PC

W cyfrowym sklepie Bandai Namco.

Rok 2020 jako gra przeglądarkowa

Ostatnie dwanaście miesięcy w formie platformówki.

Microsoft próbował kupić EA i Nintendo

"Po prostu zaczęli się śmiać".

Psychonauts 2 ukaże się w 2021 roku

Double Fine jest już na ostatnim etapie prac.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami