COD Black Ops Cold War - schematy: jak używać i zdobywać

Zestawy dodatków.

Schematy w Call of Duty Black Ops Cold War to gotowe zestawy dodatków do broni, które przy okazji zmieniają też ich wygląd.

Aby sprawdzić, czy masz jakieś schematy, wejdź do menu edycji klasy i wśród broni poszukaj symbolu cyrkla (1). Liczba pod symbolem wskazuje ci, ile posiadasz schematów do danego modelu.

cod_black_ops_cold_war_schematy_1

Wybierz broń, a przejdziesz do ekranu wyboru schematów. Wskazując dany schemat, w ramce zobaczysz, w jaki sposób wpływa on na broń (2).

cod_black_ops_cold_war_schematy_2

Schematy wyposażają broń w pewien określony zestaw dodatków, ale możesz go dowolnie edytować, jeżeli ci nie pasuje. Użyj do tego menu rusznikarza.

Jak zdobywać schematy? Na premierę Cold War nie ma ich w grze zbyt wiele, a większość to nagrody za wzięcie udziału w becie, zamówienia przedpremierowe, itp.

W przyszłości, najprawdopodobniej kiedy rozpocznie się pierwszy sezon - czyli 10 grudnia - twórcy uzupełnią grę o nowe schematy, które będzie można kupić w sklepie w grze lub zdobyć poprzez realizację wyzwań.

Więcej porad:

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami