COD Black Ops Cold War - operatorzy: jak odblokować postacie i skiny

NATO i Układ Warszawski.

W Call of Duty Black Ops Cold War możesz kierować różnymi operatorami, przynależącymi do dwóch stron konfliktu: NATO i Układu Warszawskiego. Na tej stronie poruszamy kwestię ich odblokowania.

Aby przejrzeć postacie, wejdź do zakładki Operatorzy w menu trybu wieloosobowego. Wybierasz po jednym operatorze z NATO i Układu Warszawskiego i właśnie w nich będziesz się wcielał w multiplayerze.

cod_black_ops_cold_war_operatorzy_1

Wyciemnione portrety to operatorzy, których jeszcze nie masz. Najedź na nich, aby zobaczyć wymagania do odblokowania (1).

cod_black_ops_cold_war_operatorzy_2

Wymagania są różne. Część dotyczy trybu wieloosobowego, inne Zombie lub kampanii.

Operatorzy mają też różne skiny, czyli skórki. Możesz je przejrzeć, korzystając z opcji Spersonalizuj postać (2) - jeżeli jest dostępna.

cod_black_ops_cold_war_operatorzy_3

Na premierę Cold War ma tylko 13 operatorów, przy czym wiele z nich nie ma jeszcze żadnych skinów, ale w przyszłości się to zmieni. Więcej skórek czy postaci pojawi się najprawdopodobniej 10 grudnia, kiedy rusza pierwszy sezon gry.

Więcej porad:

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami