COD Black Ops Cold War - jak jest połączone z Warzone i Modern Warfare

Dzielenie postępów, broni, poziomu, operatorów.

Call of Duty Black Ops Cold War, Warzone i Modern Warfare są połączone nie tylko jednym uniwersum, ale też systemem progresji. Na tej stronie dowiesz się, co dzielą te trzy gry.

W skrócie rzecz ujmując: począwszy od 10 grudnia, kiedy ruszy pierwszy sezon nowego Call of Duty, niemal wszystko, co odblokujesz w Cold War i Modern Warfare, jest natychmiast dostępne w trybie Warzone. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Poziom gracza i postępy

Pierwszy sezon Cold War wprowadza zsynchronizowany system postępów do Cold War, Modern Warfare i Warzone.

Oznacza to, że poziom gracza i system zdobywania PD będzie scalony w jedno na przestrzeni wspomnianych trzech gier. Twój poziom zwiększa się więc niezależnie od tego, czy grasz w MW, Warzone czy Cold War.

BO_S01_ROADMAP

Co ciekawe, ten sam system progresji gracza istnieje również w trybie Zombie Cold War, więc możesz levelować nawet w nim.

Aby dokonać synchronizacji, 10 grudnia nastąpi reset rangi gracza w Warzone i MW. Będzie ona równa aktualnemu poziomowi w Cold War. Gracze nie tracą natomiast zdobytego wyposażenia, odblokowanych perków, killstreaków, itp.

Broń

Każda podstawowa i dodatkowa broń, którą odblokowałeś w Modern Warfare lub Cold War, jest dostępna w Warzone i możesz jej tam użyć. Dotyczy to również schematów.

WZ_FUTURE_003

W Warzone zwróć uwagę na oznaczenia obok broni, aby dowiedzieć się, z której gry pochodzi.

Gry dzielą nie tylko same bronie, ale też ich poziomy. Możesz więc pracować na odblokowanie dodatków do broni w Cold War, MW lub Warzone.

Uwaga: broni z Cold War nie można używać w Modern Warfare - i odwrotnie.

Operatorzy

Od momentu startu pierwszego sezonu Cold War, wszyscy operatorzy zdobyci w tej grze - włącznie ze skinami i wykończeniami - są dostępni w trybie Warzone.

cod_black_ops_cold_war_polaczone_mw_1

Karnet Bojowy

Battle Pass również zostaje scalony w jedność na przestrzeni trzech gier. Możesz zdobywać poziomy Karnetu Bojowego w dowolnie wybranym tytule.

Nagrody zdobyte wcześniej w ramach Karnetu Bojowego Warzone nadal będą dostępne dla graczy. Twórcy nie mają też w planach rezygnacji ze sklepu w Warzone.

Więcej porad:

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami