Assassin's Creed Valhalla - Krwawy kamień: wyprawa po artefakt

Przejażdżka i żołnierze Eadwyn.

Od razu po zadaniu Pielgrzymka do Saint Albanes rozpocznie się kolejne zadanie związane z Fulke. Wsiadaj na konia i jedź za kobietą. Właściwie większa część tej misji to po prostu przejażdżka z towarzyszami.

Po drodze będziecie rozmawiać, ale nie spotka was żadne zagrożenie. W końcu dotrzecie do ruin i wieży, przy której Fulke zsiądzie z wierzchowca - podążaj za nią. Dotrzecie do wnętrza wieży. Idź za Fulke do drugiego pokoju, tam rozbij skrzynkę, by przesunąć półkę z drewna (1) i odsłonić ukryte przejście.

kamien1

W pomieszczeniu podejdź do zwłok i wejdź z nimi w interakcję (2), by rozpoczęła się scenka.

kamien2

Po scence znajdziecie się na zewnątrz, pojawi się też Eadwyn z żołnierzami, których będziecie musieli pokonać po scence - nie możesz tu zmienić przebiegu wydarzeń.

Uważaj na Chorążych (3) z ciężkimi tarczami, staraj się zachodzić ich od tyłu. Na początku dobrze jest się pozbyć zwykłych wrogów, by nie przeszkadzali.

kamien3

Po walce zacznie się rozmowa, podczas której radzimy zachować spokój, jeśli chcesz zachować w miarę dobre relacje z Sigurdem. Nie uderzaj ani Basima, ani Sigurda, udzielaj neutralnych wypowiedzi.

Po gorączkowej dyskusji zadanie dobiegnie końca.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Ognista zasadzka: gdzie jest Fulke, zasadzka

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Podżeganie do buntu: Sigurd w Buckingham, ratowanie tanów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami