Assassin's Creed Valhalla - córka Leriona: Regan (Wschodnia Anglia)

Miejsce walki z drugą córką Leriona, porady podczas starcia z Regan.

Regan to druga - pod względem mocy - córka Leriona, z którą zmierzysz się w Assassin's Creed Valhalla, a dokładniej w regionie Wschodnia Anglia. W niniejszym rozdziale znajdziesz miejsce, w którym czeka na ciebie ten przeciwnik, jak i garść porad, które pozwolą ci wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Regan znajdziesz w Wąwozie Walsham (1), w północno-wschodniej części regionu Wschodnia Anglia. Tak jak w przypadku walki z inną córką Leriona, Goneril, tak tutaj starcie rozpoczniesz wchodząc w interakcję z zawieszonymi zwłokami (2).

216

Po krótkiej scenie przerywnikowej rozpocznie się starcie z Regan (3). Walka z nią bardzo mocno przypomina starcie ze słabszą córką, Goneril. Twoja przeciwniczka posługuje się dwoma jednoręcznymi broniami, wyprowadzając szybkie ataki. Jest też bardzo mobilna. Podczas starcia pamiętaj o następujących rzeczach:

217
  • Wybierz odpowiednią broń. Jeśli nie możesz wyprowadzić ataku bez otrzymywania obrażeń, zmień oręż na sztylet bądź inną szybką broń. Twoje ataki zadawać będą może i mniejsze obrażenia, lecz łatwiej będzie ci je wyprowadzać.
  • Uważaj na ataki wroga. Regan posiada specyficzny styl walki - po każdym jej ciosie pojawia się ognisty cień, który wyprowadza podobny atak. Nie wystarczy więc uniknąć jej pierwszego ciosu, lecz także mieć na uwadze ten wykonany przez wspomniany ognisty cień.
  • Odskakuj na bok na wypadek szarży. Regan często odskakuje do tyłu, by po chwili wyprowadzić nieblokowalny atak. Jeśli cię nim dosięgnie, powali twoją postać na ziemię i zada spore obrażenia. Unikaj tych ataków za wszelką cenę.
  • Wykorzystaj łuk do nękania wroga. Gdy tylko Regan odskoczy by wykonać szarżę, poślij w jej stronę 1-2 strzały, by zadać jej dodatkowe obrażenia. Pamiętaj o celowaniu w słabe punkty, by wybić wroga z równowagi.

Za pokonanie Regan otrzymasz Naperśnik Thora, jeden z elementów wymaganych do uzyskania zestawu Thora. Temat szczegółowo opisujemy w rozdziale młot i zbroja Thora, Mjolnir: jak zdobyć

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie córki Leriona

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami