14-letni mistrz FIFA 21 z niewiarygodnym wynikiem - 180 zwycięstw, 0 porażek

W FUT Champions.

  • 14-letni Anders Vejrgang to nowe objawienie w świecie FIFA 21
  • Jego aktualny wynik to 180 zwycięstw i 0 porażek
  • Nastolatek nie może jeszcze grać profesjonalnie, ze względu na wiek

Mimo zaledwie 14 lat, pochodzący z Danii Anders Vejrgang ma szansę stać się prawdziwym królem FIFA 21. Bilans zwycięstw i porażek młodego fana futbolu co tydzień staje się coraz bardziej imponujący - aktualnie wynosi 180-0.

Wynik dotyczy trybu FUT Champions - to prestiżowa, weekendowa liga, do której dostają się tylko najlepsi gracze Ultimate Team. Mimo tak wysokiego poziomu, 14-latek wygrał wszystkie 30 meczów już szósty tydzień z rzędu.

Anders Vejrgang jest zawodnikiem esportowej dywizji RB Lipsk. Nie może jeszcze reprezentować niemieckiego klubu w profesjonalnych rozgrywkach, bo regulamin EA wymaga ukończenia 16 lat, jednak regularnie streamuje na Twitchu, gdzie obserwuje go 130 tys. osób.

Mimo niezwykle mocnej drużyny FUT, w której znajdują się takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo, Neymar, Zinedine Zidane i Kylian Mbappe, rezultat młodzieńca i tak jest imponujący. Vejrgang ma szansę stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych profesjonalnych graczy FIFA 21.

Dzięki, Ja007.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami