PS Plus: grudzień 2020 - pełna oferta

Just Cause 4, Worms Rumble i inne.

Sony ujawniło listę gier, które w grudniu bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci PS Plus.

Posiadacze PS4 i PS5 otrzymają między innymi Worms Rumble - najnowszą odsłonę cyklu z sympatycznymi robakami. Gra nastawiona jest na zmagania sieciowe i rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Projekt ukaże się 1 grudnia, subskrybenci uzyskają więc tytuł w dniu premiery.

Właściciele obu konsol z aktywnym PS Plus odbiorą również Just Cause 4, czyli kolejną część przygód agenta Rico Rodriqueza. Bohater trafia do fikcyjnego państwa Solis w Ameryce Południowej. Nie brakuje otwartego świata i dużej swobody w zabawie.

Na wymienionych urządzeniach abonenci zdobędą też Rocket Arena - tytuł skoncentrowany na starciach dwóch trzyosobowych drużyn. Do dyspozycji użytkowników oddano zróżnicowanych bohaterów o unikalnych zdolnościach.

1 grudnia do PS Plus trafią:

  • Worms Rumble (PS4, PS5)
  • Just Cause 4 (PS4, PS5)
  • Rocket Arena (PS4, PS5)

Jednocześnie z oferty znikną:

  • Śródziemie: Cień Wojny (PS4, PS5)
  • Hollow Knight: Voidheart Edition (PS4, PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami