Demon's Souls - rycerz Ostrava z Boletarii: Mosiężny teleskop

Na ratunek Ostravie z Boletarii.

Ostrava z Boletarii to postać w Demon's Souls, którą nieraz spotkamy podczas przemierzania Boletarskiego Pałacu. Poniżej opisujemy, gdzie go można spotkać, jak mu pomóc i co otrzymamy, jeśli go uratujemy.

Po raz pierwszy spotkasz go za klińcem: Bramy Boletarii.

074

Wejdź na mury Bramy Boletarii i przejdź przez mgłę. Dokładnie opisujemy to miejsce na stronie: Demon's Souls - Bramy Bolatarii (1-1): wejście na mury, skrót w wieży - punkt 9. Następnie dotrzyj do rozwidlenia i skręć w prawo (1).

075

Zejdź po kamiennych schodach, pokonaj wszystkich przeciwników, a potem odnajdź ukrytą ścieżkę (2), która zabarykadowana jest przez drewniany regał. Zniszcz ją, aby przejść dalej.

076

Na końcu korytarza czeka cię walka z niebieskookim rycerzem. Idź dalej prosto. Uważaj, bo z budynku (3) wyskoczy dwóch wojowników.

077

Kiedy ich pokonasz, wejdź do ciasnego korytarza (4), za którym stoi grupa truposzy (5), a w oddali widać rycerza (6) - to Ostrava z Boletarii, który czeka na ratunek.

Musisz pokonać trupich wrogów, którzy są odwróceni do ciebie plecami. Jeśli masz w ekwipunku Bombę zapalającą, rzuć nią w przeciwników. Jeśli nie pozbędziesz się wszystkich, to na pewno większość polegnie. Zabij niedobitków i podejdź do Ostravy (6). Zeskoczy na ziemię, podziękuje ci za pomoc i wręczy ci Mosiężny teleskop, dzięki któremu możesz przyglądać się okolicy w przybliżeniu.

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - Thomas Magazynier: Nefrytowa spinka do włosów, Pierścień olbrzymiej siły

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami