COD Black Ops Cold War - dzikie karty: czym są, którą wybrać

Czy istnieje najlepsza karta?

Dzikie karty to elementy wyposażenia w COD Black Ops Cold War, które uzupełniają proces tworzenia klasy o jeszcze jedną warstwę. Na tej stronie dowiesz się, jaki mają wpływ na grę, a także którą kartę najlepiej wybrać.

Karty to stały element podserii Black Ops od czasów drugiej części, więc ich powrót w Cold War nie jest zaskoczeniem.

Jak działają dzikie karty i jak je wybrać

Dzikie karty pozwalają graczowi niejako złamać standardowe zasady tworzenia klasy i zyskać profity. Każdy może mieć na wyposażeniu tylko jedną kartę, przy czym do wyboru są cztery:

cod_black_ops_dzikie_karty_1
  • Niebezpiecznie blisko - możesz wybrać dodatkowe wyposażenie ofensywne i taktyczne. Zaczynasz z dodatkową amunicją (dostępna od początku)
  • Łamanie zasad - wybierasz broń dowolnej klasy w obu slotach. Możesz wybrać kilka atutów z jednej kategorii (odblokowane na 21. poziomie)
  • Spec od broni - uzyskujesz 3 kolejne sloty na dodatki do broni głównej (odblokowane na 27. poziomie)
  • Chciwość na atuty - wybierasz dodatkowy atut z każdej kategorii (odblokowane na 45. poziomie)

Jak możesz zauważyć, początkowo masz dostęp tylko do jednej dzikiej karty, a kolejne odblokowują się w miarę postępów.

Aby wyposażyć się w daną kartę, po prostu kliknij na slot karty na ekranie tworzenia klasy.

cod_black_ops_dzikie_karty_2

Która dzika karta jest najlepsza

Wiele zależy oczywiście od stylu gry i preferencji, ale najlepszą kartą w Cold War jest prawdopodobnie Chciwość na atuty. Nie bez powodu uzyskujesz do niej dostęp dopiero na 45. poziomie.

Możliwość wybrania łącznie aż sześciu atutów to nie lada ułatwienie. Zazwyczaj przecież wahamy się między dwoma perkami w danej kategorii, a ta karta eliminuje problem.

Jeżeli nie zależy ci na perkach, radzimy wybrać Łamanie zasad, które nie tylko zwiększy twoją uniwersalność na polu walki, ale też zapewni więcej amunicji - masz przecież dwie główne bronie.

Łamanie zasad świetnie sprawdzi się też dla snajperów. Zamiast strzelby czy pistoletu, jako drugą broń możesz wybrać np. bardziej uniwersalny karabin szturmowy.

Nieco mniej zachęcającymi dzikimi kartami są Niebezpiecznie blisko i Spec od broni. W tym przypadku wszystko zależy od twoich potrzeb i stylu gry. Być może wolisz rzucać więcej granatów, a może do perfekcyjnej broni brakuje ci kilku slotów na dodatki.

Więcej porad:

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami