COD Black Ops Cold War - atuty: najlepsze perki

Które warto wybrać.

Atuty, zwane też perkami, to nieodłączony element serii strzelanek od Activision, więc powracają też w COD Black Ops Cold War. Na tej stronie odpowiadamy na pytanie, które atuty są najlepsze.

Perki są podzielone na trzy kategorie - czerwoną, niebieską i żółtą. W każdej możesz wybrać tylko jeden atut - chyba że użyjesz odpowiedniej dzikiej karty.

Poniżej lista najlepszych wyborów w każdej kategorii.

Najlepsze czerwone atuty

  • Kamizelka przeciodłamkowa
  • Paranoja
cod_black_ops_cold_war_atuty_1

Pierwszym wyborem, na który powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jest Kamizelka przeciwodłamkowa. W Cold War na mapie lata dużo granatów, a kiedy taki ładunek wybuchowy wyląduje obok ciebie, trudno jest się przed nim ochronić, więc ten perk zapewnia sporą przewagę.

Paranoja to również bardzo silny atut, który przyda się w szczególności snajperom. W tej roli, z tym perkiem na wyposażeniu, otrzymasz powiadomienie, kiedy ktoś spróbuje zakraść się od tyłu.

Najlepsze niebieskie atuty

  • Padlinożerca
  • Kwatermistrz
  • Tropiciel
cod_black_ops_cold_war_atuty_2

W sekcji niebieskiej sprawa jest nieco ułatwiona. Jeżeli długo utrzymujesz się przy życiu i często brakuje ci amunicji, wybierz perk Padlinożerca, który pozwala ci podnosić naboje z ciał wrogów.

Zastanów się jednak nad wyborem, bo niezwykle mocnym atutem jest też Kwatermistrz, dzięki któremu możesz rzucać granaty co 25 sekund.

Dla agresywnych graczy, chcących zaskakiwać przeciwników i gotowych na walkę na bliskim dystansie, polecamy Tropiciela, który pokazuje ślady wrogów na ziemi. Dodatkowym bonusem jest też oznaczenie wrogów, do których celujesz, na minimapach sojuszników.

Najlepsze żółte atuty

  • Duch
  • Ninja
cod_black_ops_cold_war_atuty_3

To zdecydowanie dwa najmocniejsze i najprzydatniejsze żółte perki w Cold War. Duch jest świetny, dlatego że ukrywa cię na mapie przed skanowaniem Samolotu szpiegowskiego. To najprawdopodobniej najpopularniejsza nagroda za punkty w grze, i w trakcie meczu jest niemal cały czas włączona, więc zyskasz przewagę.

Ninja to kuszący wybór. Nie dość, że mocno wycisza twoje kroki - co pozwala ci się zakraść do graczy ze słuchawkami - to jeszcze ukrywa cię przed Mikrofonem polowym podczas sprintu. Mikrofon to jedno z najchętniej wybieranych przez graczy ulepszeń polowych.

Więcej porad:

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami