Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem: statki na Tamizie

Przeprawa przez balisty.

Po misji Odrywanie pijawki pora już na ostatnie zadanie głównego wątku w Lunden. Na początku udaj się do katedry, by spotkać się w środku z towarzyszami.

Gdy do nich podejdziesz, zacznie się scenka i rozmowa, po której ktoś podpali kościół. Po scence stoisz tak, że po prostu możesz od razu wspinać się na górę - musisz dostać się do przejścia (1) na dach.

sternik1

Na dachu zacznie się kolejna, krótka scenka z przedstawieniem ataku wrogów na Lunden. Zejdź szybko przed tylne wejście do katedry i zniszcz drewniane drzwi i skrzynki (2), by wypuścić Stowego i Erkego. Następnie razem rozprawcie się z napastnikami.

sternik2

Po walce idź za towarzyszami, musicie odbiec nieco dalej od płonącej katedry. Porozmawiaj z nimi, a zastanowicie się, jak rozprawić się ze Sternikiem, atakującym Lunden ze swoimi siłami od strony Tamizy.

Podczas rozmowy wybierz dowolną opcję ataku - my poszliśmy do Sternika sami.

sternik3

Dostań się do portu, przyczaj się na dachu przed wychyleniem się i zejściem nad wodę. Użyj kruka, by spojrzeć na rzekę z lotu ptaka. Radzimy dostać się do Sternika (3) od pomostu, przemieszczając się od łodzi do łodzi. Wcześniej wyeliminuj z dachu, przy użyciu łuku, jak najwięcej wrogów. Strzelaj też w każdą czerwoną wazę, jaką zobaczysz - stoją one na przykład obok każdej wrogiej balisty.

sternik4

Walka z samym Sternikiem nie jest trudna. To typowy Duży Przeciwnik - bierze wolne zamachy, czasem szarżuje. Bądź więc gotów na unikanie. Wykonanie ciosu zaraz po uniku to klucz do sukcesu.

Czasem tylko wróg przywoła ostrzał, symbolizowany czerwonymi okręgami na pokładzie (4). Zwracaj na nie uwagę i wyskakuj poza nie.

sternik5

Kiedy zabijesz Sternika, musisz już tylko wrócić do Stowego i Erka, którzy czekają przy głównym wejściu do portu. Po rozmowie z nimi misja się zakończy. Pora wracać do Randvi.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Lundenie: Randvi i Hytham

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki: znajdź kowala, zabij Pijawkę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami