13 godzin odświeżania na 8 ekranach - wytrwały ojciec kupił synowi PS5

Historia mężczyzny z Wielkiej Brytanii.

  • Brytyjczyk spędził 13 godzin na szukaniu sklepu z PS5
  • Mężczyzna przeglądał oferty na 8 urządzeniach

W dniu premiery można było kupić PS5 w sklepach internetowych, ale dostępność była bardzo ograniczona. Jednemu Brytyjczykowi udało się nabyć konsolę, ale wcześniej siedział 13 godzin przed ekranami 8 urządzeń, próbując zarezerwować egzemplarz urządzenia.

Historię Stephena Hilla opisał serwis Birmingham Mail. Mężczyzna chciał zdobyć PlayStation 5 dla ośmioletniego syna, co nie było łatwym zadaniem. Do poszukiwań sprzętu odpowiednio się więc przygotował - korzystał ze smartfonu, laptopa, pięciu iPadów i komputera.

Brytyjczyk o północy czasu lokalnego zaczął regularnie przeglądać oferty szeregu sklepów internetowych w nadziei znalezienia dostępnego PS5. Po 13 godzin bezustannego „klikania i odświeżania” licznych stron, udało mu się ostatecznie kupić konsolę.

ps5_centrum_dowodzenia
Centrum dowodzenia Stephena (źródło: Birmingham Mail)

Tydzień wcześniej Stephen nabył Xbox Series X. Nowe urządzenie powędruje jednak nie do ośmiolatka, ale młodszego z synów - sześciolatka.

- Zapotrzebowanie na obie konsole było duże, ale byłem bardzo zdeterminowany. To ten okres w roku, kiedy wszystkie dzieci chcą tych sprzętów, by grać na nich w najnowsze produkcje, a kiedy pojawi się nowa zawsze uznawana jest za najlepszą. Ale o to prosili chłopcy, a jako rodzic chcemy spełniać ich marzenia - mówi mężczyzna.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami