Zapowiedź GTA 6 w Google Maps? Kształt drogi rozbudza wyobraźnię fanów

Rzymska szóstka z lotu ptaka.

  • Fani wierzą, że Rockstar zapowiedział GTA 6 za pomocą realnej lokacji
  • Współrzędne z teasera dodatku do GTA Online wprowadzono do Google Maps
  • To kręta droga przypominająca „VI”

Wygląda na to, że Rockstar zapowiedział niejako GTA 6 przy pomocy Google Maps. Twórcy serii naprowadzili graczy na symbol na ziemi, który wygląda jak rzymskie „VI”.

Zaczęło się od teasera dodatku The Cayo Perico Heist, który trafi do GTA Online już 15 grudnia. W materiale gracze dostrzegli współrzędne, które następnie wprowadzono do serwisu Google.

Lokacja, do której najwyraźniej chciał zaprowadzić nas Rockstar, to kręta droga w amerykańskim stanie Virginia, z lotu ptaka wyraźnie ułożona w rzymską szóstkę.

Gta VI teased by rockstar games on the surveil.exe teaser trailer for gta online cayo perico dlc update? from r/GTA6
gta_6_droga_1
Lepsze spojrzenie na drogę

Fani na Twitterze i Reddicie nie mają wątpliwości, że chodzi o nową część Grand Theft Auto, jednak brakuje racjonalnej teorii tłumaczącej, co Rockstar chce przekazać tym nietypowym easter eggiem.

Czy to zapowiedź połączenia GTA 6 z GTA Online? A może po prostu pierwsza „oficjalna” wzmianka o GTA 6? Twórcy jeszcze ani razu nie wspomnieli, że oczekiwana gra jest w produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami