Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku: moneta i zabicie Strzały

Asasyńskie zlecenie.

Po misji Mury i cienie pora znaleźć spiskowców. Zaczynamy od Strzały. Wszystkie misje w tym wątku toczą się na terenie miasta, więc cele misji nigdy nie są zbyt daleko.

Na początku udaj się na targowisko, gdzie porozmawiasz ze Stowem (1).

strzala1

Następnie musisz zabrać jedną monetę-zaproszenie od jednego z kandydatów na strzelca. Znajdują się właśnie na targowisku. My podeszliśmy do tego z lewej strony obszaru, przy którym było tylko dwóch strażników. Cele oznaczane są na niebiesko (2), gdy używasz wzroku Odyna. Gdy go zabijesz, pamiętaj o przeszukaniu zwłok.

strzala2

Z monetą musisz udać się do amfiteatru. Trudno przegapić tę budowlę - wygląda jak Koloseum w Rzymie. W środku, na ziemi czeka rekruterka (3). Podejdź do niej i pokaż monetę.

strzala3

Rozpocznie się test strzelecki. Musisz po prostu szybko trafić we wszystkie tarcze, które są rozstawione przed tobą. Gdy ci się powiedzie, kobieta odeśle cię dalej - do Hussy. Ten czeka na targu przy amfiteatrze (4).

strzala4

Porozmawiaj z mężczyzną, a zyskasz dostęp do Strzały. Zacznie się scenka, a po niej znajdziesz się na scenie jako część obstawy. Teraz wystarczy tylko wyeliminować Strzałę (5).

strzala5

Pamiętaj, że jeśli nie masz odpowiednio rozwiniętej postaci, musisz wykonać prostą minigierkę, by zabić cel jednym ciosem ukrytego ostrza. Musisz wcisnąć atak drugi raz, gdy białe łuki znajdują się wewnątrz czerwonych symboli (6). Jeśli ci się nie uda, cel zacznie uciekać. Możesz go wtedy postrzelić z łuku i dobić.

strzala6

Gdy zabijesz Strzałę, po scence musisz jeszcze pokonać strażników. Możesz też po prostu uciekać - jak wolisz. Wracaj do Stowego by z nim porozmawiać i zakończyć to zadanie.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki: znajdź kowala, zabij Pijawkę

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o wschodniej Anglii: kolejny sojusz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami