Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki: znajdź kowala, zabij Pijawkę

Drugi cel w Lunden.

Po misji Strzała na celowniku zabierz się za drugiego członka Zakonu w Lunden. Udaj się do doków, by porozmawiać z Erkem (1).

pijawka1

Po scence i konwersacji udaj się w oznaczone miejsce przy tunelu. Musisz tutaj wskoczyć za skrzynie z boku, a pojawi się informator, którego masz śledzić. Idź za nim, zachowując dystans. Obserwuj mężczyznę (2), by schować się szybko gdzieś za rogiem, jeśli się obejrzy. Możesz też podążać za nim idąć po dachach.

pijawka2

W końcu informator dotrze do posiadłości. Użyj wzroku Odyna, a zobaczysz strażnika z kluczem (3). Wejdź tutaj na dach, a zobaczysz wielką dziurę w dachu - zeskocz nią na piętro budynku i przejdź nad strażnika z kluczem. Zeskocz na dół i zabij go po cichu. Zabierz klucz.

pijawka3

Teraz, z kluczem, możesz otworzyć drzwi do chatki, w której chowa się kowal (4). Jest tu jednak sporo wrogów. Możesz eliminować ich po cichu po kolei. My radzimy po prostu podbiec do domu i zacząć rozmowę z kowalem - niezależnie od wyborów i tak musisz go pokonać, więc przy okazji walczysz też z innymi.

pijawka4

Po zabiciu kowala możesz pokonać innych, albo uciekać. Tak czy inaczej, na mapie oznaczony zostanie szpital. Idź do celu i wejdź na budynek szpitala. Przejdź dachem na stronę dziedzińca i zabij strażnika z prawej (5). Podejdzie do niego drugi strażnik z dachu - wtedy też go się pozbądź.

pijawka5

Następnie będziesz mógł wejść do szpitala dziurą w murze, która jest tam, gdzie stał strażnik. Przejdziesz dzięki temu na podwieszane pod stropem belki, a dzięki nim dotrzesz wprost nad głowę Pijawki (6). Oznaczona jest oczywiście na niebiesko, gdy użyjesz wzroku Odyna.

pijawka6

Zabij Pijawkę skrytyk atakiem z góry. Po scence możesz uciekać lub walczyć ze strażnikami - jak chcesz. Nie ma to znaczenia. Musisz tylko wrócić do Erkego, by zakończyć misję.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem: statki na Tamizie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku: moneta i zabicie Strzały

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami