Assassin's Creed Valhalla - Mury i cienie: Lunden, sprawa morderstwa Tryggra

Do Londynu.

Po zdaniu raportu o Anglii Wschodniej możesz kolejny raz wybrać z mapy sojuszy nowy region, w którym będziesz szukać sprzymierzeńców. Radzimy teraz postawić na Lunden na południu. Rozpocznie to pierwszą misję nowego wątku regionalnego.

Udaj się więc do Lunden (1), najlepiej statkiem. Kiedy dotrzesz w okolice miasta wyjdź na ląd, tak, by podejść do przyszłej stolicy Anglii od północy. Przed bramą zobaczysz jakieś zamieszanie (2).

mury1

Podejdź, by zaczęła się scenka. Po niej musisz pokonać paru oprychów w walce wręcz. Po starciu porozmawiaj jeszcze ze Stowe - nie radzimy wdawać się w romans. Idź za nowym znajomym, a zaprowadzi cię do siedziby namiestnika.

Na miejscu okaże się, że Tryggr został zamordowany. Po krótkiej rozmowie musisz pomóc w zbadaniu miejsca zbrodni. Włącz wzrok Odyna, by podświetlić na niebiesko (3) wszelkie poszlaki.

mury2

W sumie musisz zbadać:

  • ślady przy ciele
  • ślady przed wyjściem
  • narzędzia po lewej stronie (patrząc na wyjście), przy ścianie
  • zwłoki wiszące z belek przy suficie

Gdy obejrzysz wszystkie wskazówki, Eivor podsumuje, co zaszło. Po rozmowie opuść świątynię i idź w prawo, ponad 100 metrów - do ruin świątyni. Tam musisz zejść do podziemi (4). Na miejscu są strażnicy, więc albo ich omiń, albo wyeliminuj. To zwykli wrogowie.

mury3

W podziemiach musisz zbadać kolejne wskazówki (5), dwa dokumenty.

mury4

Za tym po lewej, leżącym na stoliku, jest półka (6), którą możesz przesunąć. Zrób to, a odblokujesz korytarz, który zaprowadzi cię do większej sali, w którym znajdziesz ostatnie wskazówki.

mury5

Po zbadaniu wskazówek musisz już tylko wrócić do Stowego i Erkego, by zdać im relację. To wszystko. Zyskasz dostęp do dwóch nowych misji w tym wątku.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku: moneta i zabicie Strzały

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o wschodniej Anglii: kolejny sojusz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami