Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Oxenefordscire (Anglia)

Lokalizacja i rozwiązanie zagadki z muchomorem w regionie Oxenefordscire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy miejsce rozpoczęcia i sposób rozwiązania zagadki z muchomorem, na którą natrafisz w angielskim regionie Oxenefordscire.

Muchomor w regionie Oxenefordscire ukryty jest w północno-zachodnim (1) rogu mapy, tuż obok Opactwa Evesham. Grzyby do zjedzenia (2) znajdziesz na niewielkim wzniesieniu.

171

Po konsumpcji pojawi się zwyczajowa halucynacja i bramy - tym razem będzie ich 5. Musisz aktywować je w odpowiedniej kolejności. Kolejność z kolei zależy od tego, ile krzyży (3) znajduje się przy każdej bramie. Bramy aktywować musisz rosnąco - najpierw brama z 1 krzyżem, potem 2 i tak dalej.

172

Rozpocznij od bramy na wprost, gdyż tam właśnie jest pojedynczy krzyż i potem aktywuj kolejne. W momencie gdy przejdziesz przez piątą bramę zagadka dobiegnie końca, a ty otrzymasz sporą ilość punktów doświadczenia.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami