Cyberpunk 2077 to długa gra - nawet 175 godzin zabawy

A być może więcej.

  • Cyberpunk 2077 to gra na blisko 200 godzin
  • Czas ten dotyczy jednak raczej specyficznego stylu zabawy

Pracownik CD Projekt Red pochwalił się na Twitterze, że gra już ponad 175 godzin w Cyberpunk 2077, a jeszcze nie ukończył produkcji i nie zobaczył wszystkiego, co ma do zaoferowania.

Łukasz Babiel, szef działu kontroli jakości, nie zdołał „wymaksować” Cyberpunk 2077 w tym czasie, jednak należy zaznaczyć, że gra w specyficzny sposób:

„To jedno z moich powolnych przejść gry, na najwyższym poziomie trudności, gdzie skradam się częściej niż zwykle, lootuję wszystko, korzystam ze wszystkich funkcji gry. Nie spieszę się” - wyjaśnił Babiel.

Biorąc pod uwagę otwartą strukturę gry, łączny czas zabawy w Cyberpunk 2077 będzie inny dla każdego nabywcy tytułu, jednak tweet pracownika CD Projekt Red jest potwierdzeniem, że spokojna rozgrywka może przeciągnąć się nawet do blisko 200 godzin.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 10 grudnia - zostały więc nieco ponad dwa tygodnie oczekiwania.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami