Assassin's Creed Valhalla - Z mieczem w dłoni: odbijanie osady

Zachęta do współpracy.

Po zakończeniu misji Triumfalny powrót udaj się z powrotem do Northwic. Musisz porozmawiać z Finnrem - znajdziesz go na placu (1) niedaleko bramy. Siedzi przy stole z innym wikingiem.

zmiecz1

Po rozmowie udacie się do Theotford. Po prostu wskakuj na wierzchowca (możesz użyć konia, który jest obok) i jedź z Finnrem. Po drodze porozmawiacie jeszcze więcej. W miasteczku porozmawiaj z kolei z lokalnym szeryfem (2). Wybory w rozmowach w tej misji nie mają znaczenia.

zmiecz2

Po rozmowie skręć w lewo i idź prosto do portu. Przyzwij swoją łódź wybierając ikonę rogu z menu kołowego - a potem ruszaj do celu, prosto i odbij w prawą odnogę rzeki. Osada, którą masz odbić, jest niedaleko.

Przybij do brzegu dokonując najazdu w oznaczonym miejscu (3).

zmiecz3

Potem sprawa jest już prosta - musisz wszystkich pokonać. Najpierw walczysz w dolnej części osady, potem w górnej, przy kościele. Pomagają ci oczywiście towarzysze.

Korzystaj z umiejętności specjalnych, by ułatwić sobie potyczkę. Strzelaj w czerwone wazy, by razić wybuchami łuczników stojących na swoich stanowiskach. To typowe starcie, jakich wiele w Valhalli. Nie ma tu żadnego bossa.

Po walce wejdź na dach kościoła i użyj rogu (4).

zmiecz4

Po zadęciu w róg zejdź na dół i porozmawiaj z szeryfem Theotford, który przybędzie na miejsce. Po krótkiej wymianie zdań ta misja dobiegnie końca.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Gniew morza: warownia Burgh i walka z Ruedem

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót: Dunwic, atak na klan Rueda

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami