Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Grantebridgescire (Anglia)

Wszystkie skrzynie z surowcami w angielskim regionie Grantebridgescire.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy miejsce ukrycia wszystkich ładunków z surowcami, na które trafisz w Grantebridgescire, jednym z regionów Anglii. Łącznie do odnalezienia jest tutaj 5 tego typu skarbów.

Uwaga - ładunki zdobyć możesz wyłącznie podczas szturmu na dany klasztor. Szturm aktywujesz podpływając do miejsca za pomocą łodzi.

Ładunek #1

Pierwszą skrzynię z ładunkiem znajdziesz w osadzie Meldeburne (1), przy południowo-zachodnim krańcu regionu Grantebridgescire. Skrzynia z surowcami ukryta jest w kościele, w zachodniej części lokacji. Do środka dostaniesz się przez drzwi (2) - możesz je swobodnie wyważyć, nie ma tutaj żadnych specjalnych wymagań.

148

Ładunek #2

Drugi ładunek znajduje się tuż obok poprzedniego. Wyjdź z budynku i skieruj kamerę na wschód - w oddali zauważysz kolejny kościół (3). Tak jak poprzednio - wyważ drzwi, a następnie wejdź do środka i złup sarkofag ze skarbami.

149

Ładunek #3

Trzeci z pięciu ładunków ukryty jest w Klasztorze na wyspie Ely (4), w północno-wschodniej części regionu. Sarkofag z surowcami znajdziesz w kościele (5) stojącym przy drodze. By dostać się do środka musisz wyważyć drzwi.

150

Ładunek #4

Przedostatni w regionie Grantebridgescire ładunek zbierzesz tuż obok poprzedniego. Wybiegnij z kościoła i odwróć kamerę w kierunku północnym - budynek (6) przed tobą to miejsce ukrycia skarbu. By dostać się do środka obiegnij budynek dookoła - po drugiej stronie znajdziesz drzwi (7). Wyważ je i wejdź do budynku by zebrać surowce.

151

Ładunek #5

Piąty i ostatni w tym regionie ładunek znajdziesz również w tej lokacji, co #3 i #4. Wybiegnij z budynku, w którym był poprzedni (#4) ładunek, odwróć kamerę w lewo i wdrap się na górę (8) po murze.

152

Skieruj się na północ, gdzie znajdziesz kolejne drzwi do wyważenia (9). Załatw obstawę wewnątrz budynku i idź do zachodniego rogu budynku, gdzie czekać będzie sarkofag z zasobami (10).

153

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami