AC Valhalla i Watch Dogs Legion mają problemy z aktualizacją do wersji PS5

Z edycji na PS4.

  • Niektórzy gracze nie mogą zaktualizować gier Ubisoftu z wersji PS4 do PS5
  • Wydawca stara się naprawić problem
  • W międzyczasie internauci znaleźli obejście błędu

Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs Legion w wersji na PS4 powinny oferować darmową aktualizację do next-genowych edycji na PS5, jednak wielu nabywców konsol zgłasza, że taka opcja w ich przypadku nie jest dostępna.

Jak wynika z licznych wpisów na Twitterze czy forum Ubisoftu, błąd jest powszechny. Francuski wydawca wie o problemie i stara się go naprawić, o czym poinformował naszych kolegów z brytyjskiej redakcji Eurogamera.

Wygląda na to, że kłopot z wykonaniem aktualizacji dotyczy w większości - albo nawet wyłącznie - graczy z Europy. Najprawdopodobniej błąd leży więc po stronie europejskiego PS Store.

Internauci opracowali już tymczasową metodę rozwiązania problemu - czasami pomaga stworzenie nowego konta PSN z regionem ustawionym na Turcję, co sprawia, że opcja upgrade'u zostaje odblokowana.

Jeżeli gracie już w najnowsze gry Ubisoftu, zachęcamy do sprawdzenia naszych poradników do Assassin's Creed Valhalla oraz Watch Dogs Legion.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami