Demon's Souls - rozwój postaci: dusze, poziomy, doświadczenie

Jak zwiększyć statystyki (cechy) postaci.

Rozwój postaci w Demon's Souls przypomina system rozwoju w grach RPG lub gier z elementami tego gatunku. Po krótce: zdobywamy punkty doświadczenia, które wymieniamy na kolejne poziomy doświadczenia, a to wiąże się podnoszeniem statystyk.

040

Z tą różnicą, że w Demon's Souls zdobywamy dusze, które uchodzą z pokonanych wrogów. Im przeciwnik jest silniejszy, tym więcej dusz uzyskamy. Aktualna wartość zgromadzonych dusz widoczna jest w prawym, górnym rogu ekranu (1).

Podnoszenie poziomu dobywa się u Damy w Czerni, która przebywa się Spójni. Nie pojawi się ona od razu w tym miejscu. Na stronie Demon's Souls - podniesienie poziomu, levelowanie wyjaśniamy, krok po kroku, co należy zrobić, by rozpocząć awansowanie.

041

Aktualną wartość zgromadzonych dusz (2) sprawdzimy również w oknie Wyposażenie (3) lub Stan (4). Tam też również widnieje informacja o tym, ile dusz jest wymaganych do zdobycia kolejnego poziomu (5).

042

Aby podnieść poziom duszy, należy porozmawiać z Damą w Czerni (6), jeśli już pojawiła się w Spójni. Wybierz opcję dialogową: Szukaj mocy dusz, by przejść do okna podniesienia poziomu.

043

W polu Cechy (7) zwiększamy statystyki, które chcemy podnieść. Na każdy jeden poziom duszy, przypada jeden punkt cechy.

Więcej informacji o cechach znajdziesz na stronie: Demon's Souls - rozwój postaci: cechy, statystyki.

Następnie: Demon's Souls - rozwój postaci: cechy, statystyki

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - waga, ciężar ekwipunku: wpływ na poruszanie się i przewroty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami