W CoD: Black Ops Cold War pojawia się antagonista z Modern Warfare

W kampanii fabularnej.

  • W Call of Duty: Black Ops Cold War obecna jest postać z Modern Warfare
  • Niewykluczone, że oba światy są ze sobą połączone

W kampanii fabularnej Call of Duty: Black Ops Cold War pojawia się jeden ze złoczyńców innej podserii strzelanek - osadzonego we współczesnych realiach Modern Warfare. To może oznaczać, że obie odnogi cyklu są ze sobą połączone.

Uwaga - spoilery!

W jednej z misji pojawia się Imran Zachajew - rosyjski handlarz bronią, który był głównym złoczyńcą w oryginalnym Modern Warfare i odegrał istotną rolę w wydarzeniach przedstawionych w ubiegłorocznym reboocie.

Antagonista pojawia się w zadaniu, w którym postać gracza rozmawia z Michaiłem Gorbaczowem, przywódcą Związku Radzieckiego. Mężczyzna siedzi wraz z politykiem przy wspólnym stole, a później towarzyszy głównemu bohaterowi w windzie.

cod_black_ops_cold_war_zachajew
Imran Zachajew w Call of Duty: Black Ops Cold War (źródło: PC Gamer)

Najnowsza produkcja studia Treyarch rozgrywa się w 1981 roku, a więc na wiele lat przed wydarzeniami z Modern Warfare. W związku z tym Rosjanin jest znacznie młodszy niż we współczesnych odsłonach serii.

Obecność Zachajewa w najnowszej produkcji studia Treyarch wskazuje, że oba podcykle osadzone są we wspólnym świecie. Nie można wykluczyć, że w przyszłości kolejne postacie zaczną pojawiać się w kampaniach fabularnych obu odnóg marki.

Gra ukazała się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Dostępna jest już nasza recenzja Call of Duty: Black Ops Cold War.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami