Star Citizen do sprawdzenia za darmo przez ponad tydzień

Z ponad setką statków do przetestowania.

Rozpoczęło się kolejne wydarzenie, w ramach którego można za darmo sprawdzić kosmiczne Star Citizen. Akcja zakończy się 2 grudnia o godzinie 23:00 czasu polskiego.

W celu przetestowania produkcji, każdy zainteresowany na oficjalnej stronie internetowej musi zarejestrować się lub zalogować na utworzone wcześniej konto, a także pobrać odpowiednie pliki gry.

W trakcie wydarzenia można zapoznać się z ponad setką statków kosmicznych, w tym dodaną niedawno maszyną Mercury Star Runner. Nie wszystkie będą jednak dostępne jednocześnie - każdego dnia użytkownicy uzyskają możliwość sprawdzenia jednostek innego producenta.

Akcja jest częścią organizowanej co roku wirtualnej wystawy okrętów. Tym razem pokaz odbywa się w nowo wprowadzonej przez twórców ze studia Cloud Imperium Games lokacji New Babbage Tobin Expo Centre.

Star Citizen powstaje od wielu lat, ale na razie daty premiery nie ujawniono. Autorzy podkreślają, że projekt jest „symulatorem życia w kosmosie”, z możliwością rozwijania prowadzonej postaci na wiele sposobów - zajmiemy się na przykład handlem lub atakowaniem innych statków.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami