Cyberpunk 2077 nawet na słabym PC - gra trafi do GeForce Now

Rozgrywka w chmurze.

  • Cyberpunk 2077 zmierza do usługi streamingowej Nvidii
  • W GeForce Now pojawią się także inne gry z platformy GOG

GOG ujawniło, że gry z oferty cyfrowego sklepu trafią do GeForce Now - rozwijanego przez Nvidię rozwiązania, które umożliwia zabawę w tak zwanej „chmurze”. Pierwszą grą zmierzającą na platformę jest Cyberpunk 2077.

Poinformowano jednocześnie, że z serwisem będzie kompatybilny także Wiedźmin 3. Nie jest jednak jasne, kiedy wymienione tytuły zostaną udostępnione w usłudze streamingowej, ale niewykluczone, że 10 grudnia - dniu premiery nowszej z pozycji CD Projekt Red.

GeForce Now to platforma, dzięki której można grać przez sieć - poszczególne produkcje są uruchamiane na zewnętrznym serwerze, a następnie przesyłane poprzez Internet do urządzenia użytkownika.

Wszystkie gry, które chcemy włączyć w „chmurze”, musimy jednak wcześniej posiadać. Korzystanie z usługi jest darmowe, ale w bezpłatnym wariancie należy liczyć się z ograniczeniami - tytuły streamowane są przez maksymalnie godzinę, po czym trzeba się ponownie zalogować.

GeForce Now dostępne jest na PC, MacOS oraz urządzeniach mobilnych z Androidem. Kilka dni temu usługa pojawiła się także na iPhone'ach i iPadach w formie aplikacji uruchamianej poprzez przeglądarkę internetową.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami