Hawkeye trafi do Marvel's Avengers na początku grudnia

Kate Bishop nadchodzi.

  • Kate Bishop, znana jako Hawkeye, trafi do gry w grudniu
  • Nowa postać będzie darmowa dla wszystkich

Kate Bishop zadebiutuje w Marvel's Avengers już 8 grudnia - zapowiedzieli deweloperzy w materiale prezentującym możliwości postaci. Nowa bohaterka będzie dostępna za darmo dla każdego posiadacza gry.

Bishop jest następczynią Clinta Bartona, z którym dzieli pseudonim. Często jednak występuje po prostu pod swoim prawdziwym imieniem.

„Gra jako Kate to taniec na polu bitwy, podczas którego przełączasz się pomiędzy typami strzał oraz sposobami walki” - napisali twórcy w informacji na oficjalnej stronie.

Kate posiada trzy rodzaje strzał, a także możliwości ich ulepszania, które można dowolnie zmieniać. Doskonale posługuje się też mieczem, dzięki czemu może rozprawić się z przeciwnikami, którzy podejdą zbyt blisko. Może nawet teleportować się i zadawać zwiększone obrażenia mieczem.

hawkeye_trafi_do_marvels_avengers_w_grudniu_scr
Zachowano duży nacisk na fiolet

Warto dodać, że Kate - jak każda postać wprowadzana do gry po premierze - otrzyma nowy wątek fabularny, który w 2021 roku połączy się z historią oryginalnego Hawkeye'a.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami