COD Black Ops Cold War - Operacja Czerwony cyrk: Wadim Rudnik

Druga z misji pobocznych.

Operacja Czerwony cyrk jest drugą, obok Operacji Chaos, misją poboczną dostępną w Call of Duty: Black Ops Cold War. Jeśli chcesz zaliczyć ją w pełni, to przed jej rozpoczęciem należy zebrać trzy dowody, a następnie przeprowadzić małe dochodzenie, umożliwiające wytypowanie właściwych podejrzanych.

Nie jest to wprawdzie wymagane, ale jeśli chcesz w pełni wypełnić misję, to należy to uczynić. Poniżej skupiamy się natomiast na opisie samego przebiegu zadania, w którym naszym celem będzie pozbycie się Wadima Rudnika.

157

Po znalezieniu się przy wrogiej bazie skorzystaj z lornetki, aby oznaczyć znajdującą się w oddali antenę. Kiedy zostanie zniszczona (1) przez lotnictwo użyj liny, żeby zjechać na dół.

158

Zacznij szybko przemieszczać się w stronę pierwszego celu, czyli parkingu (2). Korzystaj z osłon i szybko eliminuj przeciwników. Po wejściu do środka oczyść teren i skieruj się do biura. Okaże się, że Rudnika tu nie ma.

159

Opuść budynek i zacznij kierować się w stronę kolejnego, czyli stacji radarowej (3). Oczyść teren i wejdź do środka. Znów okaże się, że Rudnika nie ma w środku.

160

Zacznij się wtedy kierować w stronę bronionego parkingu (4). Uważaj, bo na tarasie znajduje się żołnierz z rakietnicą. Oczyść teren, wejdź do środka i po wyeliminowaniu wrogów uzupełnij zapasy amunicji w skrzyniach.

161

Po raz kolejny okaże się, że Rudnika tu nie ma. Ostatnim celem będzie pobliski bunkier (5). W trakcie zbliżania się do niego trafisz na dobrze osłonięty punkt (6), w którym znajdziesz snajperkę oraz karabin maszynowy, z których możesz skorzystać.

162

Rozpraw się z żołnierzami i wbiegnij do bunkra. Skieruj się w stronę stalowych drzwi i wyważ je. Kiedy czas spowolni pozbądź się żołnierza (7), a następnie zastrzel Rudnika (8), który będzie próbował ukryć się za stołem. Po wypełnieniu celu zrób zdjęcie twarzy zabitego pułkownika.

163

Opuść bunkier i w pobliżu miejsca dogodnego do obrony rzuć granat dymny (9). Od tego momentu będziesz musiał bronić się przed kolejnymi falami przeciwników.

164

W pewnej chwili będziesz mógł skorzystać ze wsparcia lotniczego - przy jego pomocy wyeliminuj jak najwięcej wrogów zaznaczonych na czerwono (10).

165

Utrzymaj się na pozycji przez kilka minut, aż w pobliżu wyląduje śmigłowiec (11). Przebiegnij do niego, wejdź na pokład i poczekaj, aż misja się zakończy.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Operacja Czerwony cyrk: Wadim Rudnik

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Operacja Czerwony cyrk: podejrzani

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami