Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Grantebridgescire (Anglia)

Stojące głazy w Grantebridgescire, lokalizacja i rozwiązanie.

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące zagadki ze stojącymi głazami w regionie Grantebridgescire. Przedstawiamy zarówno miejsce, w którym rozpoczniesz aktywność, jak i sposób rozwiązania zagadki.

Stojące głazy w angielskim regionie Grantebridgescire znajdziesz w południowym rogu mapy (1), tuż przy granicy z kolejnym regionem. Jak w przypadku każdej tego typu zagadki, musisz odpowiednio ustawić postać i kamerę, by stworzyć wzór.

128

Sam wzór sprawdzić możesz odczytując (2) go z jednego z kamieni. By rozwiązać zagadkę ustaw postać na pobliskim drzewie (3).

129

Dokładne ustawienie zarówno postaci jak i kamery prezentujemy na poniższym obrazku. Gdy uda ci się znaleźć odpowiednią pozycję, kamera delikatnie się przybliży, a symbol (4) na kamieniach rozświetli.

130

Utrzymaj kamerę w takiej pozycji przez kilka sekund, by aktywność została zaliczona. W nagrodę otrzymasz 1 punkt umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami